KOLORYSTYKA MATERIAŁÓW


Każdy produkt wykonywany jest na zamówienie. Produkty na zamówienie nie podlegają zwrotowi. Każdy z produktów możemy spersonalizować pod potrzeby naszego klienta. Wszystkie elementy tworzymy ręcznie, metodą rzemieślniczą. Zapytaj, napisz jeśli chcesz abyśmy wykonali produkt pod Twoje potrzeby.

Dokonując wyboru kolorystyki - wybarwienia konstrukcji, drewna, marmuru czy ceramiki - przy składaniu zamówienia dla opcji niewidocznych w wariantach wybranego produktu wystarczy dodać “komentarz do zamówienia” - w prawym okienku. Komentarz jest widoczny dla sprzedającego i jest informacją w pełni sprecyzowaną dla zamawianego produktu.


KOLORYSTYKA METALU

Meble, których konstrukcja lub inne elementy wykonane są z metalu lakierowane są proszkowo w różnych kolorach. Poniżej przedstawiamy palety kolorów dla wybranych grup mebli

Prezentowane na sklepie produkty występują w różnych wariantach.

Fotografie pełnią funkcje jedynie poglądową i nie odpowiadają w 100% stanowi faktycznemu produktu, każdy produkt jest wykonywany na zamówienie i charakteryzuje się indywidualnymi parametrami. Faktura, kolor odcień ze względu na różne ustawianie monitora każdego użytkownika może odbiegać od stanu rzeczywistego.

 

 

 

 

 

 

WARTO WIEDZIEĆ

Drewno jest materiałem naturalnym. Wybarwienie otrzymanego przez Państwa produktu, może się różnic od oglądanego na stronie internetowej. Fornir czy obłoga to naturalne materiały, producent nie jest w stanie zagwarantować wzoru usłojenia - urozmaicony charakter drewna to jego cecha naturalna. Kolor drewna również z upływem czasu ulega zmianie. Drewno pracuje - głównie pod wpływem nasłonecznienia, właściwe czyszczenie i dbanie o wybrany produkt mają wpływ na jego stan. Odmienny kolor, usłojenie, wybarwienie nie są wadami technicznymi i nie są podstawą do reklamacji.

Marmur, granit to kamień pochodzenia naturalnego - odmienne ubarwienie, użylenie od prezentowanego na stronie internetowej to cecha naturalna, która nie jest podstawa do reklamacji. Ceramika, która wygląda naturalnie, naśladując przykładowo wzór kamienia lub drewna, ma różnorodne wzory. Jest to zamierzony efekt i nie podlega on reklamacji. Przykłady ceramiki prezentowanej na stronie maja charakter poglądowy, nie jesteśmy w stanie zagwarantować powtarzalności wybranego wzoru.

Marmury i granity oraz kamienie prezentowane na stronie należą do dwóch grup cenowych. Do grupy I należą: carrara, nero marquina, rain forest green i kamień gobi gray. Do grupy II należą: belvedere, magma i titanium black. Ceny prezentowane na stronie internetowej dotyczą produktów z I grupy cenowej. Do II grupy cenowej obowiązuje dopłata, która jest indywidualnie kalkulowana w zależności od produktu. Jeżeli masz pytanie, napisz do nas.

Jeśli decydujesz się na wykończenie z zastosowaniem ceramiki zapytaj się o dostępność formatów, które mogę być użyte w wybranym przez Ciebie produkcie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl