Wystarczy jeden niewielki akcent, aby zwykły mebel uczynić wyjątkowym. Kolekcja mebli Triango to połączenie geometrycznych figur z nowoczesnym designem. Elementem łączącym wszystkie produkty z serii jest trójkąt, obecny w strukturze każdego mebla. To dzięki niemu mają one tak wyjątkowy i unikalny charakter. Meble z motywem trójkąta stanowią starannie połączone ze sobą elementy, w tym blaty z blachy i przestrzenne podstawy, którą tworzy cienka rama. W ten sposób, uzyskano efekt lekkości przy wykorzystaniu surowego i pozornie ciężkiego metalu.

Kolekcja mebli Triango inspirowana sztuką użyteczną

Meble Triango należy zaliczyć do tych, które nadają wnętrzu funkcjonalności. Są niezwykle praktyczne, a przy tym wyróżniające się niepowtarzalnym designem. Projekt można uznać za inspirowany zarówno sztuką użytkową, jak też nowoczesną. Kolekcja mebli Triango łączy estetykę z użytecznością w sposób doskonały. Meble wykonane zostały z metalu, z kolei blaty z blachy. Występują w różnych wariantach kolorystycznych z możliwością stworzenia swojego własnego mebla, decydując się na konkretny kolor blatu i konstrukcji. To pozwala dopasować meble z trójkątem do stylistyki i kolorystyki wnętrza.

Kolekcja mebli Triango obejmuje eleganckie kolumny, fantastycznie eksponujące dekoracje, tj. rzeźby, szklane wazony z kompozycjami kwiatowymi czy też ceramiczne talerze ze świecami. W ofercie znajdują się też konsole z motywem trójkąta, które sprawdzą się np. do wydzielania stref na otwartej przestrzeni czy też jako miejsce na dekoracje. Ciekawym akcentem kolekcji jest stolik kawowy w mniejszym i większym rozmiarze. Meble fantastycznie prezentują się w zestawie, tworząc harmonijną całość, ale też można je wykorzystać jako ciekawy pojedynczy akcent wnętrz loftowych, industrialnych i nowoczesnych.

Sprawdź również inne kolekcje mebli inspirowane wzorami geometrycznymi, np. meble hex oraz meble wolt.

Kolekcja Triango

Kolumna duża Triango Kolumna duża Triango
Producent: CAMFERO
Cena: 1 996,00 zł
zobacz więcej
Kolumna średnia Triango Kolumna średnia Triango
Producent: CAMFERO
Cena: 1 793,00 zł
zobacz więcej
Konsola Triango I Konsola Triango I
Producent: CAMFERO
Cena: 2 470,00 zł
szt.
zobacz więcej
Konsola Triango II Konsola Triango II
Producent: CAMFERO
Cena: 2 706,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik kawowy kwadratowy Triango Stolik kawowy kwadratowy Triango
Producent: CAMFERO
Cena: 2 645,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik kawowy prostokątny Triango Stolik kawowy prostokątny Triango
Producent: CAMFERO
Cena: 2 368,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik Triango Stolik Triango
Producent: CAMFERO
Cena: 1 804,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl