To, co wszystkim powszechnie znane z tym, co nowe i być może dla wielu zaskakujące… Takie połączenie to charakterystyka kolekcji, którą tworzą stoły minimalistyczne. Bazują one na dwóch podstawowych elementach, są nimi blat i podstawa. Oba doskonale ze sobą współgrają, co zawdzięczamy ich prostym kształtom, a także materiałom, niekoniecznie często spotykanych w takich połączeniach w polskich wnętrzach. Kolekcja mebli Hex zachwyci niejednego entuzjastę epoki modernizmu. To wtedy panowała moda na meble użyteczne i funkcjonalne, co osiągano, rezygnując z przesadnych zdobień i dekoracji. Stosowano się do metody, im mniej, tym więcej. Tak też jest w przypadku tej kolekcji.

Kolekcja Hex – stoliki kawowe

Kolekcja Hex – stoły, które wyróżniają się okrągłymi blatami i podstawą składającą się z dwóch skrzyżowanych ze sobą kwadratów. Ich ramy są cienkie, jednak solidne, podtrzymują blat, który może być wykonany ze szkła lub marmuru. Pierwsza wersja to propozycja dla tych, którzy lubią lekkie i delikatne formy, stylizacje eleganckie i wykwintne. Marmur jest nieco cięższym materiałem, którą możemy złagodzić np. złotą konstrukcją. W ten sposób otrzymujemy stolik, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Kolekcja mebli Hex obejmuje stoły minimalistyczne w różnych rozmiarach. Obok typowo okrągłych blatów znajduje się też propozycja stołu z blatem prostokątnym, o bardziej wyrazistych krawędziach. Świetnie sprawdzi się on we wnętrzach, w których dostrzega się niepohamowaną perfekcję, wszystko ma swoje miejsce i nie znalazło się we wnętrzu bez przyczyny.

Kolekcja Hex Mattianni fantastycznie łączy się z meblami z połyskującymi frontami, zarówno w wersji białej, jak też czarnej. Złota podstawa z marmurowym blatem pięknie prezentować się będzie przy pikowanej sofie w stylu glamour. Jeżeli pozostajesz wciąż miłośnikiem drewna, to nie obawiaj się łączyć go ze szkłem oraz metalem. Taki eklektyzm jest jak najbardziej wskazany.

Kolekcja Hex

Stolik Hex Stolik Hex
Producent: CAMFERO
Cena: 1 758,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik kawowy Hex Stolik kawowy Hex
Producent: CAMFERO
Cena: 1 863,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik pomocniczy Hex Stolik pomocniczy Hex
Producent: CAMFERO
Cena: 1 107,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół Hex II Stół Hex II
Producent: CAMFERO
Cena: 2 470,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół Hex II z marmurem Stół Hex II z marmurem
Producent: CAMFERO
Cena: 3 513,00 zł
zobacz więcej
Stół Hex z marmurem Stół Hex z marmurem
Producent: CAMFERO
Cena: 3 120,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl